Home Filmler Recep İvedik 5 Geliyor!
Recep İvedik 5 Geliyor!
0

Recep İvedik 5 Geliyor!

0

Görünüşe göre Şahan GÖKBAKAR en büyük projelerinden biri olan Recep İvedik’i büyük bir istikrarla devam ettiriyor. Yığınla eleştiriye maruz kalmasına rağmen, her filminde ayrı bir gişe rekoru kıran güzide sinema filmlerimizinden biridir Recep İvedik. Adeta bir şaheser, adeta Oscarlık bir filmdir.

recep-ivedik-5-1

Son olarak geçtiğimiz günlerde “Osman Pazarlama” filmi ile tekrar beyaz perdeye döndüğünü biliyoruz. Kardeşi Togan GÖKBAKAR ile kurdukları Çamaşırhane yapımı olacak beşinci film adına senaryo konusunda farklı arayışlarda olduğunu belirten Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 için çekimlerin bu yılın Ağustos ayında başlayacağını ve 2017’nin Şubat ayında ise Recep İvedik 5’in vizyona gireceğini duyurdu.

Bazılarımızın sesli gülerek izlediği (sandalyeden düşenler de dahil), bazılarımızın ise “İşte Türk milletinin sinema anlayışı”, “Türkler’i kötüleyen film! Lanet girsin!” gibi ağır eleştiriler ile itham ettiği Recep İvedik’in her şeye rağmen bir gişe rekoru daha kıracağına inanıyorum. Şimdiden hepinize iyi seyirler. Hepiniz ip gibi dizilmişiniz, efendi olun, adam olun lan!

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir