Home E-Spor Rocket League’e Bir Yeni DLC Paketi Daha!
0

Rocket League’e Bir Yeni DLC Paketi Daha!

0

rocket

Welcome back to the Wasteland!

Rocket League çıkışını yapmasıyla beraber tüm oyuncularının gönlünde taht kurdu. Oyunu özel yapan noktalardan biri olan hem PS4 hem de PC platformunda aynı oyunda buluşulabilme pek rastlandık bir olay değil ne de olsa. Oyun(P2W- “Pay to Win”) yani parayı verenin düdüğü çaldığı bir ortamdan ziyade para verince şık, yeni arabalar, şık, farklı desenler, antenler yeni trail(araba arkasıdnan çıkan iz denebilir) ve  bir nevi yeni arabanıza makyaj yaparcasına şeyleri alabildiğiniz paketler satıyor. En son tarihinin de geldiği hafta “Back to The Future” temalı paketle ona özgün araba, trail ve niceleri belli bir fiyat karşılığı pazarda dileyenlerin alması için konuldu.(not: hala satışta)

Şu anda 3 paketle beraber değişik değişik arabalar, antenler, trail lara ulaşmak mevcut. Tabi her paketin fiyatı aynı değil, değişkenlik gösterebiliyor bunu belirtmek gerek. Şimdi ise yeni bir DLC paketi de yakında satışa sunulacak. Adı; “Chaos Run!”

Bu paketle beraber yeni sahanın da oyuna yerini almasıyla daha cafcaflı farklı tarzların olacağı R.League’de (bilmiyorum beğenir misiniz ama bence çok çekici bir paket) bakalım oyuna ilgi eskisine göre daha da artacak mı bunu ilerleyen zamanlarda hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Paketteki bana göre(ve de kanımca çoğunluğun) dikkat çeken şey 2 yeni arabamız.

newcar

newwcarYeni DLC Paketinin trailer’ına buradan bakabilirsiniz, iyi seyirler!

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir