Home Teknoloji Haberleri Ronaldo Türk Telekom reklamında oynayacak!
Ronaldo Türk Telekom reklamında oynayacak!

Ronaldo Türk Telekom reklamında oynayacak!

0

Türk Telekom, 4.5G reklamlarında rakiplerine gol atacak! Şirket, 1 Nisan’da başlayacak 4.5G için ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile çalıştı. Ronaldo’nun rol aldığı reklamlar yarın yayınlanacak.

GSM operatörleri 1 Nisan’dan itibaren Türkiye’de 4.5G’ye geçiş için hummalı bir şekilde çalışıyor. Yatırımlar yapıldı, SİM kartlar değiştirildi, reklamlarla yeni ve hızlı dönem öne çıkarıldı.

Vatan Gazetesi’nden Necla Dalan’ın haberine göre 4.5G ile ilgili en ilginç reklamlardan birine Türk Telekom imza atacak. Zira Türk Telekom, tabir yerindeyse yeni reklam yüzüyle rakiplerine önemli bir gol atacak. Rami Aslan yönetimindeki Türk Telekom Grubu, yeni dönemi ve 4.5G’yi anlatmak için dünyanın en ünlü futbolcularından Real Madrid’in oyuncusu Cristiano Ronaldo ile anlaştı. 7 numaralı formayı giyen ve geçen yıl 62 milyon euro kazanan Ronaldo’nun bu anlaşmadan aldığı ücret açıklanmadı. Ancak sektörde Ronaldo’ya birkaç milyon dolarlık ödemenin yapıldığı konuşuluyor.

İSRAİLLİLER ‘FASTER THAN RONALDO’YU KULLANDI

 TELEKOM sektörü ünlü yıldız Cristiano Ronaldo için yabancı değil. Suudi Arabistanlı bir iletişim şirketinin reklamı için 1.1 milyon euro aldığı konuşulan Cristiano Ronaldo, bir süre önce İsrailli bir telekom firmasının da reklamlarında rol aldı. Reklamda operatörün abonelerine sunduğu internet erişim hızı “Faster than Ronaldo” sloganıyla anlatıldı.

Ronaldo’nun göründüğü tanıtım reklamı dönmeye başlarken “Duyduk ki Ronaldo’ya hız lazımmış. Çaresi de Türkiye’deymiş. Peki o eski efsane hızına nasıl kavuşur? Tahminini tweet at, sürprizlere hazır ol” deniliyor. Twitter’da tahminler alınıyor. Goal.com’a göre Ronaldo geçen yıl reklam ve sponsorluk gelirleriyle birlikte 62 milyon euro kazandı.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir