Home Oyun Samsung GTA V Moduna Savaş Açtı
Samsung GTA V Moduna Savaş Açtı
0

Samsung GTA V Moduna Savaş Açtı

0

Şu aralar Samsung denince ilk akla gelen patlayan Note 7 telefonlar oluyor bildiğimiz gibi. Samsung bu işten ciddi zarar etti ve şirket tarihinin en büyük fiyaskosunu yaşadı. Hal böyle iken internet alemi Samsung’u yerin dibine sokmak için elinden geleni ardına koymadı doğal olarak.

samsung-galaxy-note-7-meme-explosion-cara-quemada-1

 

İnternet bu gibi şeylerle çalkalanırken GTA V mod yaratıcıları cephesinden bir atılım gelmese olmazdı tabi. HitmanNiko isimli kullanıcının yaptığı Samsung Galaxy Note 7 [BOMB]

isimli mod gündeme bomba gibi düştü. Bunun sebebi ise harika bir mod olması değil, Samsung’u kızdırması oldu.

 

sdaddy345 isimli youtube kullanıcısının modu tanıtmak amaçlı çektiği video Samsung’un hışmına uğradı ve telif hakkı şikayeti üzerine kaldırıldı. Her ne kadar mod ile ilgili diğer videolara henüz dokunulmamış olsa da sıranın onlara gelmeyeceğinin bir garantisi yok. Gerçi bazı dedikodulara göre Samsung yetkilisi şikayeti yaparken Note 7 kullanmış ve diğer videoları şikayet edemeden elinde patlamış olabilir, bilemiyoruz şu anda.

liruqcavxkgxgloerrmn

Kore’nin teknoloji devine yakışmayan hareketler olmasını bir yana bırakalım, internet denen haltı biraz tanıyan herkes bilir ki bir şeyi hele ki kanun vb yoluyla ortadan kaybetmeye çalıştığında tam aksine katlanarak çoğalır (bknz Beyonce konser fotoğrafı)

3svw92

 

Yapılacak en mantıklı hareket sessiz bir şekilde yangının sönmesini beklemek, dikkatini 5 dakikadan fazla bir yerde odaklayamayan ergenlerin çoğunluğu oluşturduğu internet denen haltın bir sonraki kurbanı sadece bir tık uzakta nasıl olsa.

 

Merak edenler için kaldırılmamış bir mod videosu aşağıda.

KeremOktay Gitarist, fotoğrafçı ,oyuncu ve hepsinden önemlisi bir baba.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir