Home Teknoloji Haberleri Samsung’un Sanal Gerçeklilik Gözlüğünün Fiyatı Şaşırtıyor!

Samsung’un Sanal Gerçeklilik Gözlüğünün Fiyatı Şaşırtıyor!

0

Teknoloji de devrim olarak nitelendirilen sanal gerçeklik gözüklükleri fiyatlarından dolayı çok ilgi görmemişti. Ancak Samsung sanal gerçeklik gözlüğünün 100 dolar daha ucuzunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Ucuz Samsung Gear VR Geliyorİki dev firma Samsung ve Oculus’un ürettiği sanal gerçeklik gözlüğünün fiyatının çok yüksek miktarlarda olduğu biliniyordu. Bu gözlüğün tüketici versiyonu duyuruldu. Yeni gözlüğün tek özelliği ücretinin az olması değil, bunun dışında önce ki modele nazaran sadece Galaxy S6 ve Galaxy Note 4’e uyumlu değil bunun dışında Note 5, Galaxy S6 edge+ ve Galaxy S6 edge cihazlarına da uyumlu.


Tasarım konusunda herhangi bir değişim söz konusu değil. Ancak önce ki modele nazaran %22 daha hafif. Yeniden tasarlanmış olan touch pad’i ile beraber çok daha kolay bir kullanım sağlıyor. Tabi ki yeni modelin asıl çıkma amacı ücreti, yeni modelin önce ki modele nazaran tam olarak 100 dolar daha ucuz olduğunu belirtmek isteriz. Bu yılın sonbahar aylarında piyasaya girecen olan Gear VR’nin fiyatı tam olarak 99 dolar olacak. Tüketici bu cihaza nasıl bir tepki verecek heyecanla beklemekteyiz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir