Home Teknoloji Haberleri Saniyede kaç Apple ürünü satıldığını öğrenmek ister misiniz?
Saniyede kaç Apple ürünü satıldığını öğrenmek ister misiniz?

Saniyede kaç Apple ürünü satıldığını öğrenmek ister misiniz?

0

Teknoloji sektörünün önde gelen şirketlerinden Apple geçtiğimiz günlerde iPhone satışlarında 1 milyar barajını geçtiklerini açıklamış ve efsane bir parti vermişti.

tim-cook,d4PLja3apUqSoABe9_pCcA

Apple’ın cihazları adeta peynir ekmek gibi kapış kapış satılıyor. Ya bu satışları saniyesi saniyesine takip etseydik nasıl bir sonuçla karşılaşırdık? Saniyede kaç tane iPhone veya Apple Watch satıldığını merak ediyor musunuz? O halde sizleri everysecond.io sitesi sizin sorularınızı cevaplayabilir. Bu siteye girdiğinizde sayaç başlıyor ve siz de sayacın saydığı süre boyunca hangi ürünün kaç adet satıldığını görebiliyor ve Apple’ın ne saniyede ne kadar kazandığını öğrenebiliyorsunuz.

Adsız

 

Bu sistemin Apple’ın aylık ürün satış sayısının bir ortalaması alırak yapıldığını söyleyelim. Satışların ve elde edilen gelirleri günlük, dakikalık ve saniyelik karşılığa çevirerek işleyen bu sistem bizleri etkilemek için yeterli gözüküyor.

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir