Home Uncategorized Sevmeseniz de izlemeniz gereken 7 yabancı dizi!

Sevmeseniz de izlemeniz gereken 7 yabancı dizi!

0

Merhabalar arkadaşlar ben TeknOyun’un yöneticisi Kerem bundan sonra haberlerin yanında sizlere dizi/film tavsiyelerinde bulunacağım.Haydi başlayalım :))

1. Narcos 

screen-shot-2015-07-15-at-10.49.33-am

Pablo Escobar’ın bir kaçakçıdan dünya çapına yayılan bir uyuşturucu şebekesini kuruşunu ve kendisinin hayatını anlatan dehşet bir dizi.Diziye başladığım gün hiç uyumadan dizinin ilk sezonunu bitirdim o kadar hızlı izlediğim için şimdi pişmanım çaresizce 2.Sezon’u bekliyorum.Narcos,tavsiye edeceğim dizilerin başını çekiyor.

2. House Of Cards

Kevin Spacey in season 2 of Netflix's "House of Cards." Photo credit: Nathaniel Bell for Netflix.
.

Başrolünde Kevin Spacey’nin yer aldığı dizi,Beyaz Saray’da uzun yıllar çalışan Francis’in başkanlığa adaylığını koyduktan sonraki hayatını anlatıyor.Saray’da olup bitenleri çok çok iyi bildiği için Francis bu bilgileri başkanlığa giden yolda tehdit olarak kullanıyor.

3. Sherlock

sherlock-season-4-and-doctor-who-season-9-news-everything-you-want-to-know

Her sezonu üç bölümden oluşan dizi,meşhur Sherlock Holmes’un günümüze uyarlanmış versiyonudur.En gizemli ve sürükleyici dizilerden biri olan Sherlock’un her bölümünde Sherlock ve ortağı Watson yeni bir cinayeti çözmeye çalışsalar da dizide birbirini takip eden sabit bir hikaye bulunuyor.

4. Mr.Robot

960

Gündüzleri siber güvenlik mühendisi geceleri ise kanunsuz bir hacker olan Elliot bir gün,gizli bir hacker grubu liderinin kendisine çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor.Aslında bu diziye yeni başladım ama şimdiden tavsiye listeme girmeyi başardı.

5. The Flash

The Flash -- "Fastest Man Alive" -- Image FLA102a_0237b -- Pictured (L-R): Grant Gustin as Barry Allen and Danielle Panabaker as Caitlin Snow -- Photo: Diyah Pera/The CW -- © 2014 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Dizinin pilot bölümü Barry’nin komadan uyanmasıyla başlıyor.9 aydır komada olan ve gözlerini STAR Labs adındaki bir araştırma merkezinde açan elemanın hiçbir şeyden haberi yoktur.Başta her şey normal gibi gelse de Barry bazen normalden daha hızlı hareket edebildiğini, yaralarının hızla iyileştiğini fark eder.Barry kendini suçla savaşmaya ve annesinin cinayetiyle suçlanan babasının suçsuzluğunu bu yeni güçleriyle kanıtlamaya adar.

6. Fargo

FARGO martin freeman 01 phone booth
FARGO martin freeman 01 phone booth

Dizide her sezon yaşanmış gerçek bir olay anlatılıyor ilk sezonunda ise Minnesota’da gerçekleşen bir cinayetin ardından yaşananlar canlandırılıyor.

7. The Following

The-Following-Reasons-16x9-1

14 kız öğrenciyi öldüren ünlü seri katil Joe Carrol ölüm hücresinden kaçar ve yeni bir çılgınlığa soyunur.FBI,eski ajan Ryan Hardy’i davaya danışmanlık yapması için departmana geri çağırır.Carroll’ın 9 yıl önce yakalanıp hapse atılmasından sorumlu Hardy,Caroll’la ilgili her şeyi bilmektedir.Hardy sahadan ayrılalı uzun zaman olmuştur ve bu soruşturma onun kurtuluşudur.

 

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir