Home Oyun Sinirden kafayı yedirtecek 7 mobil oyun!
0

Sinirden kafayı yedirtecek 7 mobil oyun!

0

Eğer canınız sinirlenmek istiyorsa bu mobil oyunlara mutlaka göz atın.

Mobil oyunlar yavaş yavaş hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Cep telefonları ve tabletler gibi akıllı cihazların yavaş yavaş evlerimize ve ceplerimize girmesi ile birlikte hemen hemen herkes bir akıllı cihaz kullanıcısı oldu. Bu sayede mobil oyunlarda hayatımızın bir parçası haline geliyor.

Bu yazımızda sizlere sinirden telefonu kırdırtacak derece insanı sinir eden 7 mobil oyun tanıtacağız. Bakın uyarıyoruz! Bu oyunlar  gerçekten insanı sinir ediyor.

Unutmadan hatırlatalım, oyunları sadece Android platformundan seçtik.

1. Zero Reflex

Tamamen parmak reflekslerine dayalı olan Zero Reflex isimli bu oyun sizi sinirden kime saldırsam diye düşündürtmeye başlayacak derece zor bir oyun. Bu oyunda farklı şekilde dizayn edilmiş, ilerleme kaydettikçe zorlaşan ve ciddi şekilde refleks gerektiren etaplardan geçiyorsunuz. Her yeni etap sizi biraz daha sinirlendirecek.

Oyunu ​İndir

2. Twist

Twist oyununda amaç bir platformdan bir diğerine atlamak. Evet, oyun bu kadar basit! Peki ya kolay mı? Hemen söyleyelim, hiç ama hiç kolay değil.

Oyunu ​İndir

3. Mr Flap

Mr Flap oyununda amacınız size verilen kuşu hareket eden duvarların arasında geçirmek.Duvarlar hareket etmezken bunu yapmak oldukça zorken duvarlar hareket ederken nasıl yapacaksınız hiçbir fikrimiz yok.

Oyunu ​İndir

4. Swing Copters

Oldukça güzel bir oyun olan Swing Copters, zor kontrolleri ile adeta size saç baş yoldurmak için tasarlanmış. Fakat kısa bir süre sonra oyuna alışıyorsunuz ve biraz zevk almaya başlıyorsunuz ve bu çok uzun sürmüyor.

Oyunu ​İndir

5. Tafu

Yerli yapımcılar tarafından yapılan Tafu, sizi yerli yersiz sinirlendirecek türden bir oyun. Bu oyunda amacınız size verilen belli bir sayıdaki topu elinizden çıkarmak ve size verilen alana doldurmak. Başta sabır isteyen bir oyun olan Tafu, uyarıyoruz ki hiç kolay değil!

Oyunu ​İndir

6. ZigZag

Oyunun adından anlaşılacağı üzere bu oyunda zig zaglar çizerek ilerliyorsunuz. Çok iyi bir konsantrasyon isteyen bu oyun aynı zamande sizi sinirden deli edebilecek bir oyun.

Oyunu ​İndir

7. Circle

circle_670x395-7tkzy9zwg6
E o kadar çok zor oyun listeledik. Azcık dozu düşürelim, hem sizin sinirleniriz yatışsın hem bizim. Circle orta zorlukta bir oyundur. Hem zordur hemde sizi eğlendirir. Sinirlenirken eğlenmek isteyenlere tavsiye edilir.

Oyunu İndir

Ofpof’dan alıntıdır.
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir