Home Makaleler Spidey Banka Soydu J.J.J.’in Yüzü Güldü
0

Spidey Banka Soydu J.J.J.’in Yüzü Güldü

0

Jay Jonah Jameson haklıymış!

ABD’nin Georgia Eyaleti’nde dün öğlen saatlerinde Spider-Man maskeli, kapüşonlu(ABD’nin en güneyinde yer alan eyalette hava dün ortalama 23 dereceydi) ve şapkalı biri Traditions Bank‘a girdi ve üzerinde patlayıcılar bulunduğunu söyleyerek görevliyi tehdit etti. Kaçan şüphelinin soyduğu paranın miktarı henüz tespit edilemedi.

İlginç olan şu ki bu Spider-Man kılığında gerçekleştirilen ilk soygun değil. 16 kasımda, aynı eyalette gerçekleşen banka soygununda gasp edilen paranın miktarı 7,000 dolardan fazla.

Görgü tanıklarının ifadelerine bakılırsa iki soygunu da gerçekleştiren aynı kişi olabilir.

Ne dersiniz sizce şüpheli  yakalanıp tutuklanırsa mahkemede “Sayın hakimim valla Mysterio’nun suçu tüm bunlar” der mi?

 

-Ehhem-

Yıllardır neden bu kadar insan şu kahraman kıyafetlerinden kendisine diktirip sokaklarda cirit atmıyor diye ilal ki düşünmüşüzdür. (Hemi de her birimiz, biliyorum evet, oradaki. Evet ahanda sen) Tamam Türkiye’de olmasını da keşke diyerek içimizden geçirmiş olmamızın yanında olmayacağını bildiğimizden aklımız direkt Birleşik Devletlere veya Avrupa’da olup olmamasına gidiyor.

Bakınız bu yıllardır düşündüğümüzün cağnı güzel hayallerimizin vigilantie versiyonu. Ama bu işe bir de bu yönden bakanları düşünün, belki Spider-Man felsefesini kendinde böyle uygulamanın en doğrusu olacağını düşünmüştür, çok yargılamayın yani akışına bırakın. -E canım belki adam çevik, hareketli, esnek, hızlı değil. En güzeli demiş ben silahımın gücüne odaklanırım…

Şaka bir yana kimsenin yaralanmadığı bu iki olayda üzen tek taraf para konusu, o da hiç önemli değil kanımca. Yeni gelişmelerden haberdar olduğumuz vakit sizlere de bunu ulaştırmaya çalışacağız. -Söz yeniden stüdyoda, kestiiik!-

Kaynağın bilgi kısmı:

cizgiroman.com

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir