Home Oyun Star Wars ‘un Yeni Oyunu Battlefront, Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı!
0

Star Wars ‘un Yeni Oyunu Battlefront, Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı!

0

 Dünya’da milyonlarca Star Wars ve oyun severin  büyük bir heyecanla beklediği Star Wars™ Battlefront™  oyunu Türkiye’de ön siparişe açıldı. Aral Game’ in sitesinde  ön siparişe açılan Star Wars Battlefront için ön sipariş verin ve 1 Aralık 2015 günü, New Republic’in Outer Rim’de bulunan uzak bir çöl gezegeninde  Battle of Jakku’ nun heyecanını  yaşayacak ilk oyunculardan biri olun.

 

 

Battle of Endor’daki Rebel zaferinin ardından yaşanan bu savaşta oyuncular Jakku gezegeninin Star Wars™ The Force Awakens™’ da gösterilen muazzam büyüklükteki  savaşın izlerini taşıyan manzarasını (ne kadar aynı olur bilemem ) yaşayacaklar.  Star Wars Battlefront için ön sipariş veren oyuncular, bu savaşı herkesten bir hafta önce yaşayabilecekler ( Her şey para olmuş bu devirde ).  Diğer  oyuncular ise bu içeriğe 8 Aralık 2015 günü erişebilecekler. Star Wars Battlefront ise yaklaşık bir ay önce 20 Kasım 2015 tarihinde piyasada olacak.

•   Yepyeni Jakku gezegeninde yer alan yepyeni 2 harita.
•   Star Wars™ Battlefront™ için ön sipariş verenlere 7 gün önce oyuna giriş imkanı.
•   8 Aralık 2015 günü tüm oyunculara ücretsiz indirme olanağı sağlanacakmış. (Demek ki neymiş herş ey para değilmiş 🙂  )

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir