Home Oyun Steam Yaz İndirimi Başladı
Steam Yaz İndirimi Başladı
0

Steam Yaz İndirimi Başladı

0

maxresdefault

Temmuz ayı ortalarına kadar sürecek olan indirimler sayesinde, bir çok oyun, oyuncularla buluşma fırsatı yakalayacak. Steam’ in yaz indirimleri doğrultusunda hemen hemen tüm oyunlarda çok ciddi indirimlerden söz konusu, bazı oyunlar 1 TL-5TL arası satış fiyatlarıyla dudak uçuklatmaya başladı bile.

Popüler oyunlardan olan Counter Strike Global Offensive satış fiyatı da 24 TL olarak belirlendi. Yüzde yirmi oranında indirime kavuşan Counter Strike, bu yaz oyuncuları yine sevindirecek gibi duruyor. Bir diğer popüler oynlardan biri olan Rocket League de indirimden nasibini aldı ve fiyatı şuan tam 18.60 TL olarak satışta bence kaçırmayın derim.

23 Haziran 2016 itibariyle başlayan indirimler kapsamında, tüm oyun severler Temmuz ayı ortalarına kadar indirimli fiyatlardan oyunları satın alabilecekler. Ayrıca bazı oyun modları ve bu oyun modları üzerindeki kullanıcı odaklı değişiklikler de Steam üzerinde yaz indirimleri kapsamında yerini çoktan almış durumda. Steam yaz indirimlerini bekleyen ve oyun satın almak isteyen ziyaretçilerimiz için sevindirici haberi ulaştırdığımız bu bilgilendirme kapsamında, vakti iyi değerlendirerek sahip olmak istedikleri oyunları bir an önce satın almalarını önermekteyiz. Kısa bir süre için geçerli olacak Steam yaz indirimleri, indirim tarihlerini kaçıran oyun severler için hüsranla sonuçlanabilir.

İNDİRİMDEKİ BAZI OYUNLAR:

Payday 2 – 7,75 TL
Arma 3 – 49,99 TL
NBA2K16 – 27,80 TL
Assassin’s Creed  Black Flag – 17,49 TL
Assassin’s Creed Unity – 45 TL
DayZ – 65,44 TL
Dead By Daylight – 27,90 TL

Bunların yanı sıra bir çok oyun indirimde arkadaşlar kaçırmadan bakın derim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir