Home Oyun Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?
Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?
0

Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

0

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

1

Dünyanın en büyük dijital oyun platformlarından birisi olan Steam’ın merakla beklenen yaz indirimleri ne zaman başlayacak? Steam indirimleri için okulların tatil olmasını fırsat bilen öğrencilerin ve yaz aylarında yapılan oldukça güzel indirimlerden faydalanmak isteyen oyunseverler cüzdanları hazırladı.

Steam Yaz İndirimleri Her Sene Çok Büyük İlgi Görüyor

big_1411424828_1400849108_image

Steam’ın “Summer Sale” adı altında başlattığı indirimler her sene büyük rağbet görüyor ve oyunseverler en yeni oyunları neredeyse yarı yarıya almanın tadını çıkarıyor.

Kampanya Ne Zaman Başlayacak?

3

Steam ‘in tecrübeli kullanıcılarından ve şirketten sızan bilgiler doğrultusunda bu sene Steam yaz indirimleri kampanyası 23 Haziran 2016 tarihinde başlayacak ve 4 Temmuz 2016 tarihine kadar oyunseverler indirimli oyun almanın taduını çıkaracak.

İndirimler için Beklentiler Ne Yönde?

2

Bir çok AAA Kalite oyunların %33 indirimle sunuculacağı öğrenilirken, bazı oyunlarda %80-90’ları bulan indirimler ve harika bundle’lar oyunseverleri bekliyor olacak. İndirimler başladığında cep telefonunuza bildirim almak için kamupersoneli.net’in android uygulamasını indirmeyi unutmayın.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir