Home Uncategorized Steam’de muhteşem hafta sonu fırsatları

Steam’de muhteşem hafta sonu fırsatları

0

Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da Steam platformunda yeni indirimleri bizleri karşıladı. Strateji ağırlıklı olan indirimler, bayram harçlıklarına göz dikti.

İndirimdeki ilk oyunumuz; High Moon Studios tarafından geliştirilen veActivision tarafından yayımlanan aksiyon oyunu Deadpool oldu. %50’lik indirim ile karşımıza çıkan eğlenceli yapıtın fiyatı ise 44,50 lira olarak yerini aldı. Eğer aceleniz yoksa, Cadılar Bayramı etkinliğini bekleyebilirsiniz. Çünkü Deadpool, %66 ya da %75’lik bir indirime girecektir.İndirimde olan diğer seri ise Stardock Bundle 2016 oldu. Stardock ekibi tarafından geliştirilen; Galactic Civilizations serisi ve Sins of a Solar Empiregibi birçok ünlü strateji oyunu için %50 ve %75 olan indirimler uygulandı.

Son indirim fırsatımız ise, hepininiz canını yakacak türden oldu. Gerçek zamanlı strateji ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Warhammer 40,000: Dawn of War serisinde büyük bir indrime gidildi. Serinin her oyunu için %75’lik bir indirime gidilmesi, seride eksiği olanlar için büyük bir fırsat oldu.

Ayrıca özel bir indirim de bizlerle buluştu. Bağımsız oyunlardan birisi olan ve kısa sürede kendi kitlesini oluşturan Never Alone (Kisima Ingitchuna) için%67’lik bir indirim uygulandı. Sevilen yapıtı, 7.92 liraya kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir