Home Uncategorized Steam’de yeni bir indirim etkinliği başladı

Steam’de yeni bir indirim etkinliği başladı

0

Uzun bir süredir sessizliğe gömülenSteam, son birkaç indirim etkinliği ile bizleri pek memnun edememiş idi. Geçtiğimiz haftalar içerisinde yapılan dedikodulara ise, bugün ünlü ekipten cevap geldi ve Steam platformunda yeni bir indirim etkinliği başlamış oldu.

Exploration Sale yani Keşif İndirimleriolarak çevirebileceğimiz Steam indirimleri, bugün saat 20:00’dan itibaren başladı. Tam olarak 8716 adet yapıtta indirime giden Steam, cüzdanları rahat bırakacakmış gibi gözükmüyor. Keşif İndirimleri’nin bir farkı da, diğer indirim etkinliklerinden alıştığımız günlük ya da 8 saatte bir indirim değişmesinin olmayacağı oldu. Yani şuan bu 8716 adet yapıt hep aynı indirim oranında kalacak ve yeni bir oyun da bu indirim etkinliğine dahil olmayacak.

Bugün başlayan Keşif İndirimleri’nin 1 Aralık tarihine kadar süreceğini belirtelim. Siz siz olun; oynamayacağınız oyuna para vermeyin! Fakat, bu etkinlik ile uzun bir sürenin ardından da adam gibi indirimlerin olduğunu söyleyelim…

Ayrıca Türk yapımı Labyrinth Simulator’de Steam üzerinde indirime girdi, tıklayıp oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz.

-Merlin’in Kazanı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir