Home Marvel Steve Rogers Artık Captain America Değil!
Steve Rogers Artık Captain America Değil!
0

Steve Rogers Artık Captain America Değil!

0

Bu haberi duyanların ve de şu an okuyanların büyük çoğunluğunun halini şöyle tahmin ediyorum;

 

no more steve rogers ile ilgili görsel sonucu

no more steve rogers ile ilgili görsel sonucu

 

Özellikle sevenlerinin üzüntüsünü de anlayabiliyorum, lakin bu tarz üzüntüleri komacan bir Spider-Man aşığı olduğumdan Tobey ve Andrew Spidey leri ile yaşamışlığım var. Ama dünya dönüyor be arkadaşlar, kimler ölüyor, kimler göçüp gidiyor en azından ölmedi diye sevinin. (avutun kendinizi hiehehehe) Sonuçta daha hali hazırda en azından bildiğimiiz kadarıyla Avengers: Infinity War Part-1 de karşımıza çıkacağı kesin Steve Roger’ın. (Chris Evans)

Nedenine hafif değinecek olursam; Captain America: Civil War’un son sahnesini hatırlarsanız, Steve Rogers, Tony Stark’la olan mücadelesinin sonunda kalkanını yere fırlatmış ve Avengers’ı terk etmişti. Yönetmen Russo Kardeşler’ın açıklamalarına göre Steve Rogers, artık Captain America değil!

Civil War’un DVD ve Blu-Ray tanıtımı sırasında konuşan Russo’lar, “Steve’in kalkanı yere fırlatması bir anlamda Captain America kimliğini reddetmesiydi. Ona göre kendi kişisel seçimleri, Captain America’nın kimliğiyle çelişiyordu. Filmin en sonunda arkadaşlarına yardım etmek için geri dönerken Captain America kostümü de üzerinde değildi.

Bu detay bazı hayranların gözünden kaçmasa da, Joe ve Anthony Russo’nun açıklamalarıyla kesinliğini ilan etti. Hani her gururlanışımızda astığımız bayrak varya, ahanda o bayrağı açar gibi açıklamalar sonrası Russo Kardeşler de kesinlik bayrağını açmış bulunmakta efe’m. Bundan sonra Steve Rogers’ı neler beklediğini izleyip göreceğiz ep birlikte.

Bakalım böyle bir sahne sinematik evrene yansıyacak mı?

 

no more steve rogers ile ilgili görsel sonucu

 

Sabırsızlıkla beklediğimiz Avengers: Infinity War Part-1, 4 Mayıs 2018’de vizyona girecek.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir