Home League of Legends Supermassive 3 Adam’a Konuk Olacak!
Supermassive 3 Adam’a Konuk Olacak!
0

Supermassive 3 Adam’a Konuk Olacak!

0

Evvet efenim yanlış duymadınız. Duyanlar duymayanlara da en gözelinden haberini verebilir. 2016 KMF şampiyonu nam-ı diğer yıldızlar karması Supermassive, TV8 kanalında yayınlanan 3 Adam’a konuk oluyor! (Ciddili)

 

Mevsim finallerinde rakiplerine şans tanımayan, güçlü takım görüntüsünü vadiye en iyi şekilde yansıtmaya çalışıp, bunun genelinde de başarılı olan Supermassive final mücadelesini de Beşiktaş OHM karşısında 3-1 lik skorla kazanmıştı. Final mücadelesi öncesi takımın sahibi Hakan Baş’ın da ikili ilişkilerinin de büyük ölçüde olan yardımları sayesinde ünlü dünyasının belki de oyunla alakası olmayan çoğu kişiden başarı dilekleri alması herkesi şaşırtmış, dikkatleri üzerine çekmişti. Arda Turan’dan Alex De Souza’sına, Can Bonomo’sundan(ki Can’ın LoL oynadığını biliyoruz efem) Ceyhun Yılmaz’a kadar daha birçok isim mevcut.

Ama görünen o ki LoL dünyasını sarsan bu efektif takımın(artıığk nasıl demekse, siz düşünün yav) yarattığı etki, daha sürecek gibi duruyor. (Tabi sürecek, adamlar canlı yayına çıkıyor ulem. Üff bırakın şu saçma oyunu diyenlere gelsin!!) Daha taptaze olup yayılan bu haber bakalım ilerleyen günlerde daha büyük etkiye sahip olabileceğ mi her birlikte göreceğiz.

Evet bizden bugünlük bu kadar, gelişmeler tekrar karşınızda oliciğiz efem. Söz sizde merkez.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir