Home League of Legends Supermassive IWCI’da Finale Yükseldi!
Supermassive IWCI’da Finale Yükseldi!
0

Supermassive IWCI’da Finale Yükseldi!

0

Söze nasıl başlayacağımı bilemiyorum ama sanırım finaldeyiz. (evet, evet finaldeyiz. ASIN BAYRAKLARI!) En kısa haliyle böyle bir yarı final 6 senelik League of Legends tarihinde hiçbir turnuvada görülmemiştir diye düşünüyorum, iddia ediyorum hatta. Bugün 20.00’da başlayan SAJ karşısındaki yarı final maçlarımız sadece 2 saat sürdü ve sıradaki bekleyişimiz olan cumartesi akşamı yine 20.00’da olan finale gözümü diktik, pençemizi attık.

 

 

-Bugünkü yarı finalden başka detaylara gelecek olursam; seriyi 3-0 resmen eze eze aldık. Finalde rakibimiz beş maçlık seride Hard Random.(Yukarıki tahım, finaldeki rakip hanım hanıım.)

-Hard Random’ı grup aşamasında İKİ kez yenmeyi başarmıştık bunu hatırlayalım (ama tabiyğ tabiyğ öyle rehavete kapılmak yok hojam.)

-Naru’ya gelecek olursam 3 maçta da ölmeyip, rakibinin ağzını burnunu kıran bir görüntü çizdi tam tabiri ile. Tek ölüşü son maçın son saniyelerinde rakibin çeşmesine bile isteye girmesinden kaynaklı oldu. (Öldüremezsiniz uleağm!!)

-Tüm takım eksiksiz, müthiş oynadı. Hani size maçı özetlemek istiyorum amma velakin özetleyemiyorum. Önemli detay çıkmıyor. Neden mi? Çünkü Supermassive bu seriyi cidden hatasız tamamladı ve sevenlerine, sevmeyenlerine, belki de sadece rastgele bu maçı izleyen kişilere bile bir LoL resitali sundu.

-Iıh ve bir de DP’nin ( Dark Passage) geleneklerinden olan, “yamyamlar gibi kule almak” diye tabir edilen olayı bir üst seviyeye taşıdılar. (“Hojam bir ekmek yollayın be, kulenin dibini sıyıralım. Ayıp kalmasın böyle sonra arkamızdan ağlar.“)

Temsilcimizi biz de TeknOyun Ailesi olarak can-ı gönülden tebrik ediyor ve bu başarı, yamyamlık kokan serinin aynısını finalde de görmek çocuklar! #HaydiSUP #IWCIFinal

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir