Home Oyun SW: Battlefront için sorulan o soruya yanıt geldi
0

SW: Battlefront için sorulan o soruya yanıt geldi

0

DICE tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunu olan Star Wars: Battlefront için gelen sorulara yanıtlar gelmeye devam ediyor. Bu sorulardan en çok merak edileni ise şühesiz; “oyunda neden senaryo modu olmadığı” sorusudur.

Gamespot ekibi ile bir söyleyişi yapan EA Games COO’su Peter Moore, sorulan bu soruya kısa bir cevap vermedi. Ünlü isim, yeni nesil oyunlara baktığımız zaman; insanların artık hikaye modunu oynamadan çevrim içi oyun moduna geçtiklerini belirtti. Senaryo modunun artık geri planda kaldığını belirten ünlü isim, bu yüzden de Star Wars: Battlefront için bir senaryo modunun olmadığını açıkladı.

Titanfall oyunundaki gibi; çevrim içi oyun modu içerisinde, yapay zekalar ile oynayabileceğimizi hatırlatalım. Star Wars: Battlefront, 17 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir