Home Oyun Take-Two’nun yöneticisi Mafia 3’ün nasıl bir oyun olacağı konusunda açıklama yaptı!
0

Take-Two’nun yöneticisi Mafia 3’ün nasıl bir oyun olacağı konusunda açıklama yaptı!

0

Gamescom 2015’in en önemli duyurusu kuşkusuz Mafia 3‘tü. Uzun süredir beklenen oyun, yayınlanan bir tanıtım videosuyla bizlere gösterildi. Videonun yayınlanmasının üzerinden bir saniye geçmeden oyun GTA 5 ile karşılaştırılmaya başlanmıştı bile. Konuya dair bir yorumda Take-Two’nun yöneticisinden geldi.

mafia 3 gta 5 benzerlik

Şirketin CEO’su Strauss Zelnick, yeni oyunlarına dair soruları cevaplandırırken, Mafia 3 GTA 5 benzerliği hakkında da açıklamalarda bulundu: “Mafia 3 tamamen farklı bir deneyim olacak. Buralarda olan herhangi bir şeyle Mafia 3’e karşılaştıramam. Tanıtım muhteşemdi ve kendine hastı.”

Bildiğiniz gibi Rockstar ve 2K, Take-Two çatısı altında birleşen iki şirket. Zelnick, bu konuya da açıklık getirerek; bu iki stüdyonun geliştirdikleri oyunlarda farklı teknolojiler kullandıklarını da söyledi. Stüdyoları kesin çizgilerle ayırdıklarını ve aralarında teknoloji paylaşımı olmadığını söyledi. Yani Rockstar ve 2K, aynı şirkete bağlı olsalar da farklı stüdyolar olarak hayatlarına devam ediyorlar.

Strauss Zelnick, Mafia 3’ün 2017 finansal yılında piyasaya sürüleceğini de sözlerini ekledi. Yani oyunun Nisan 2016‘dan önce piyasaya çıkma olasılığı bir hayli yüksek.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir