Home League of Legends TBF Şampiyonu Dark Passage!
TBF Şampiyonu Dark Passage!
0

TBF Şampiyonu Dark Passage!

0

Bugün oynanan Leagu of Legends’ın final etabında SuperMassive ekibini 3-0 lık net skorla vadiye gömen Dark Passage ekibi Türkiye Büyük Finali Şampiyonu olarak bu alanda 4. haklı şampiyonluğunun yanı sıra tek takım olmasının haklı gururunu yaşıyor.

Türkiye sunucusu açılmadan önceki turnuvaları da katacak olursak (o zaman daha minik çaplı mevsim finali yerine örn: KST Kış Sezonu Turnuvası niteliğinde turnuvalar oluyordu) neredeyse almadığı kupa olmadığını söylemek yanlış olmaz. -Hojam futbolda Galatasaray LoL’de Dark Passage…-

 

 

Oynanan üç maçta da büyük bir üstünlük ile oynayan DP rakibine neredeyse göz açtırmadı desek yanlış olmaz. Özellikle seriye damgasını vuran Dp’nin kendisi dışında orta koridor ve ormancı olan -sırayla Caps ve Xerxe- 16 yaşındaki yıldızlaşan oyuncuları oldu. Takımlarını adeta sırtlayan ikili müthiş oyunlar yaparak herkesin düşüncelerini yanıltmış oldu.

Maçtan önce yapılan ve genel kamuoyunun tahmini olan “SUP 3-0 alır, en iyimser 3-1 olur” cümleleri cidden tarih olmuş oldu ki ben de 3-1 SUP alacak diyenlerdendim ki ben şok, ben iptal, ben wefad.

 

 

Maça damga vuran sözlerden ise örneğin Elwind’in; “League of Legends Dark Passage’ın şampiyon olması için çıkarılmış bir oyundur sözü” akıllardan çıkmayacaktır sanırım. (Fazla mı hype oldu bu, yok yok eyidir.)

İstediği oyunu oynamayan SUP karşısında istediğini sonuna kadar alabilen DP olduğu için de 3-0 gibi bir skor kaçınılmaz oldu tabii ki de. Tekrardan Dark Passage’ı tebrik ediyor, dördüncü şampiyonluklarını en içten şekilde biz de kutluyoruz.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir