Home Uncategorized TeknOyun Dizi Önerisi!
0

TeknOyun Dizi Önerisi!

0

Başlangıçta, Lucifer isimli melek cennetten kovuldu ve sonsuza dek cehenneme hükmetmeye mahkum edildi. Tatile çıkmaya karar verene dek.

Lucifer

Henüz pilot bölümü yayınlanmış olmasına rağmen  Lucifer büyük bir beğeni toplamış durumda.  Başrolde Tom Ellis’i Lucifer Morningstar olarak izleyebileceğiniz dizide Lucifer’in İngiliz aksanı ile konuşması da ayrı bir tatlılık yaratmış gibi. Olaylar cehennemdeki hayatından bıkan ve mutsuz olan Lucifer’in Los Angeles’ta Lux isimli bir bar açmasıyla başlar. Birkaç gün önce yayınladığımız En Güçlü 5 Dc Comics Karakteri! yazımızda 2.sırada olmayı başaran Lucifer’in pilot bölümde yeteri kadar gücünü görebilmiş değiliz. Şu anlık gördüğümüze göre insanların karanlık arzularını ortaya çıkaran ve ölümsüz olan Lucifer’in başka hangi güçlerini göreceğimiz merak konusu.

maxresdefault (1)

Zaman zaman Lucifer’in yardımcısı Maze gibi sen şeytansın be adam! diye tepkiler verebilirsiniz ama o zaten bundan sıkıldığı için Los Angeles’ta. 2. bölümü 2016 Şubat ayında gelecek olan diziyi TeknOyun ailesi olarak izlemeniz için tavsiye ediyoruz. İzlemiş ve bu yazıdan sonra izleyecek olan takipçilerimiz görüşlerini yorumla belirtebilirler. İyi seyirler.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir