Home Makaleler The Walking Dead Hayranı, Norman Reedus’ı Isırmaya Çalıştı!
0

The Walking Dead Hayranı, Norman Reedus’ı Isırmaya Çalıştı!

0

The Boondock Saints(Şehrin Azizleri) filmi ile tanınmış, daha birçok yapımda izleyicilerin beğenisini genelde kazanabilmiş ama The Walking Dead dizisinde canlandırdığı Daryl karakteri ile gönüllerde taht kuran Norman Reedus’un başına bu ilginç olay gerçekten geldi.

Sen dizide onca zombiden kaç, onları kafalarından vur, son saniye ısırılmalardan, ölmelerden kurtul ama sonra bu kadar başarılı kaçışların, (yaylı tüfek diye çevirebileceğim, üzgünüm bana da çok garip geldi şu anda) crossbow unla nice güzel öldürüşlerinin yanında karakteri bizlere tam anlamıyla yaşatışınla kazandığın hayranlarından birisi tarafından bu tehlikeye atıl. Hayatın ilginçlikleri böyle örneklerle de pekiştiği gibi beyaz perdenin ötesine taşabiliyor.

“The Walking Dead’in Daryl Dixon’ı Norman Reedus, katıldığı bir forumda hayranının saldırısına uğradı.” New Jersey’de düzenlenen Walker Stalker Buluşması’na katılan oyuncuyu, zombi kılığına giren bir hayranı ısırmaya çalıştı.

Saldırıdan ısırılmadan kurtulmayı başaran Reedus, durumla ilgili Instagram’da bir görsel paylaştı. Oyuncu görselde “Beni ısırmayın.” yazan bir tişört giyerken görülüyor. Entertainment Weekly’nin haberine göre Norman Reedus, hayranından şikayetçi olmadı. (Biraz garip bir bilgi, adam n’apsın yahu, setteki zombileri oynayanlardan da mı olsun, hiç…)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir