Home Filmler The Walking Dead’in Yıldızı Lauren Cohan BatmanvSuperman’de!
0

The Walking Dead’in Yıldızı Lauren Cohan BatmanvSuperman’de!

0

Efenim mükemmel bir gelişme ile gecenizi bölmüş bulunuyorum. Lakin bu haber için gündemde atom bombası etkisi yarattı desek hiç de yanlış olmaz. The Walking Dead hayranlarının çok yakından tanıdığı Lauren Cohan (-bizim gözü çekik Koreli Glenn’in yavuhlusu-dizideki adıyla Maggie) şahsi twitter hesabından yaptığı açıklama ile BatmanvSuperman’de oynayacağını doğruladı. Zaten uzun zamandır bu filmde rol alacağı yönünde dedikodular dolaşıyordu, artık tamamen resmiyete dökülmüş vaziyette sadece.

Ekran Alıntısı

Peki hangi rolde? (Wonder Woman değil tabiyğ ki, onu Gal kaptı 😉 )

Lauren filmde Martha Wayne rolüyle karşımızda olacak. Flashback olarak gözükecek kısımlarda çok fazla süre alamasa da hatırı sayılır bir şekilde gözüküp bizleri yine mest edeceğini düşünüyorum.

Bir soru daha; peki kimdir bu Martha Wayne?

Martha, Thomas Wayne’in karısı Bruce Wayne’in annesidir. (yeeeaaaani en aşağı dille Batman’in anası!!1!) Ne kadar berbat bir durum olsa Batman’in Batman olmasını sağlayan durumun başrollerindedir Martha ile Thomas. Kısa bir özetle; Bruce Wayne sekiz yaşına kadar, bir gece opera çıkışında eve dönerken ailesinin Joe Chill isimli bir sokak serserisi tarafından öldürülünceye kadar Wayne Malikanesinde varlık ve rahat içinde yaşamıştır. Ve o geceden sonra ailesinin katilini aramaya ant içmiş ve gerekli her türlü eğitime girerek daha da ilerleyen olaylarla beraber Gotham’daki kötülüğü kökünü kazımayı kendine görev edinmiştir.

Her ne kadar az süre alacak olsa da (az önce de dediğim gibi) o kısa sürede ekrana daha fazla kitleneceğiz öngörüsünde bulunsam hiç de fena olmaz gibi. Başarılı oyuncuyu canı gönülden tebrik ediyor ve karşımıza çok daha fazla ve sağlam rollerle tekrar çıkmasını umuyoruz. (+Sanki buradan alacağı tebriğe de çok ihtiyacı var. -Hiç…)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir