Home Oyun The Witcher 3’ün En İlginç 5 Modu
0

The Witcher 3’ün En İlginç 5 Modu

0

Uzun süre dört gözle beklenen RPG oyunu The Withcer 3: Wild Hunt, Mayıs ayında bizlerle buluşmuştu. Aynı anda PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülen oyun için geçtiğimiz günlerde mod desteği de verilmeye başlandı. Sadece PC için geçerli olan mod desteğinden sonra ortaya ilginç çalışmalar da çıktı.

Her oyunda olduğu gibi The Witcher 3 için de mod yapanlar farklı farklı işlere girişmiş durumdalar. Bizde The Witcher 3’ün en ilginç 5 modunu bir araya getirdik.

– Palyaço Geralt

En başta oyun için mod desteği verilmeyecek dense bile sadece bir hafta önce modlama aracı kullanıcılara sunulmuştu. Bu aracın çıkmasının ardından gördüğümüz ilk modlardan bir tanesi ise yukarıdakiydi. Keşke görmeseydik!

– Hastalıklı İnsanlar

Yapılan bu modla birlikte The Witcher 3’ü Prototype’a çeviriyorsunuz desek yeridir. Bir anda çevrenizdeki NPC’ler hastalık kapmaya ve şekil değiştirmeye başlıyorlar. Karakterinizden 6 seviye daha üstte peyda olan bu canavarlar, size belirli sürelerle saldırmaya da devam ediyorlar.

– Donsuz Kaldık

Oyun boyunca şehirlerde dolaşan muhafızlara ters düştüğünüzde sizi dövüp, üzerinizdeki her şeyi alabiliyorlar. Ancak bu basit modla birlikte muhafızları görünce bir anda donsuz kalıyorsunuz. Bunun sonucunda ise muhafızlar sizi dövmek yerine biraz gülüp, yanınızdan ayrılıyorlar.

Paranızı kurtarmak için biraz itibar kaybetmeye değer gibi duruyor.

– Göğüs Kılı

Böyle bir mod yapmak niye bir insanın aklına gelir, bilemiyorum. İndireceğiniz küçük bir dosyayla birlikte Geralt’ın göğsüne kıl ekleyebiliyorsunuz. Biraz daha erkeksi dursa bile böyle bir şeye ihtiyacınız var mıdır, onu da bilemiyoruz.

– Tavuklara Miğfer

Neden olmasın?

Not: İlgili modlara resimlerin üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkün.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir