Home Oyun Tom Clansy’s The Division’da İlginç Sorun!
Tom Clansy’s The Division’da İlginç Sorun!
0

Tom Clansy’s The Division’da İlginç Sorun!

0
Yıllardır oyuncular tarafından merakla beklenen Tom Clansy’s The Divison dün tam sürüm çıkışını gerçekleştirdi.Ancak oyunda ki ince düşünce oyuncular tarafından fiyasko olarak nitelendirildi.
ntXdc1N-765x430
Son zamanlarda çıkarttığı oyunlar ile oyuncuların yoğun tepkisiyle karşılaşan Ubisoft yeni yeni oyunun çıkışını dün gerçekleştirdi.Oyun hakkında ilk izlenimler hızlı bir şekilde paylaşılırken dünyaca ünlü forum sitesi Reddit’te  bir paylaşım yapıldı bu paylaşımda oyuncuların Güvenli Ev’de oyuncu tarafından kontrol edilmeyen karakter (NPC) ile konuşmak için oyuncuların sıraya girmesi tepki çekti.Ayrıca oyunun fizik motoru hakkında Ubisoft çalışanlarının kulaklarını çınlattılar.
Oyun içerisindeki fizik motoru yüzünden sıraya girilmesi oyun kamuoyu tarafından tepki topladı ve ” saçma ” olarak nitelendirildi.Bu durumun kötü düşünüldüğü ve oyuncularda hayal kırıklığı yarattığını gözlemliyoruz Ubisoft bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.
rsAbBmr J03fifq
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir