Home Dizi Tom Hardy’nin en yeni dizi Taboo’ya dair tüm bilgiler!
Tom Hardy’nin en yeni dizi Taboo’ya dair tüm bilgiler!
0

Tom Hardy’nin en yeni dizi Taboo’ya dair tüm bilgiler!

0

BİLGİLER BİLGİLER EFENİM!! Başlangıç (Inception), Kara Şövalye Yükseliyor (The Dark Knight Rises) veKöstebek (Tinker, Tailor, Soldier, Spy) gibi başarılı filmlerde izlediğimiz ünlü oyuncu Tom Hardy; televizyon ekranlarına el atmaya hazırlanıyor!

Daha önce iki defa Steven Knight ile çalışmış İngiliz aktör (Locke filminde ve BBC dizisi Peaky Blinders’ın 2. sezonunda), ünlü yönetmen/senarist ile bir kez daha bir araya geliyor. Knight’ın imzası bulunacak, usta yönetmen Ridley Scott’ın yapımcı kadrosunda yer alacağı Taboo isimli dizi; FX ile BBC ortaklığında ekranlara gelecek.

 

522947

Ve siz muhterem okurlarıma diziden bir kuple kısaca bilgi vermem gerekirse; ilk sezonu sekiz bölüm sürmesi planlanan Taboo, 1814 yılında geçecek ve James Keziah Delaney isimli maceraperest bir adamı merkeze alacak. Babasının ölüm haberini alan karakter, yasal olmayan yollarla elde edinmiş 14 elmas ile Afrika’dan dönecek. Ailesinin intikamını almaya yeminli olan Delaney, bir yandan da kendi ticari imparatorluğunu kurmaya çalışacak.

Asıl olarak 2014 yılında Tom Hardy’nin başrolünde olacağı ve FX ile BBC One ortaklığında hazırlanacak tarih-aksiyon dizisi olarak duyurulmuştu bu güzeller güzeli Taboo. O zamandan beri pek haber alamadığımız dizinin detayları ahanda tam bugün aldığımız haberler neticesinde kesinleşmeye başladı.

Dizimizin yayınlanan ilk fragmanı;

Başta 8 bölüm şeklinde planlanan Taboo’nun sezonu 13 bölüme tamamlandı. Peaky Blinders’ın da yaratıcısı Steven Knight tarafından geliştirilen dizinin kadrosu da gayet sağlam isimlerden oluşmakta. Tom Hardy’nin yanı sıra Michael Kelly, Jonathan Pryce, Oona Chaplin ve David Hayman’ı da izleyeceğiz.

Ve gelin gelelim bu bilgiler gönüllere su serpen açıklamalar üzerine yeni video yayınlanan ve Tom Hardy ve Ridley Scott’ı buluşturan Taboo’ya ve tabii ki o merak edilen videosuna. İzliyoruz geenjler!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir