Home İlginç haberler Tom Holland’dan çok ince bir davranış
Tom Holland’dan çok ince bir davranış
0

Tom Holland’dan çok ince bir davranış

0

Tom Holland bir çocuk hastanesini ziyarete gitti. Ama bu normal bir ziyaret değil, o çocuklarının mutluluklarını, morallerini tavan yaptıracak çok ince bir dokunuşla geldi. Spider-Man kimliği ile!

Hastaneyi maskesiz de olsa Spider-Man kostümü içinde ziyaret edip çoğu çocukla vakit geçiren başarılı genç aktör dünya çapında çoğu kişinin bir kez daha sevgisini ve saygısını kazandı. (Elal ossun benim spidey ciğime)

Kendisinin ve çeşitli instagram hesaplarından gelen görsellere ve 1 tane de bonusuymuş gibi bakabileceğiniz videoya buyurun göz atın.

NOT: Bu mini fotoğraf galerisine bakarken yüzünüzde minik tebessümler oluşabilir bu gayet doğaldır sakın garipsemeyin. (Sakkıın!!)

-Bir minik ekleme daha her ne kadar bu fotoğraflar varken pek değerli bir bilgi olmasa da Böyle görüntülerin gelmesiyle içimizin iyice ısındığı, kanımızın daha da kaynadığı Spider-Man: Homecoming 7 temmuz 2017’de sinemalarda olacak-

 

I forgot to mention some of those kids are snapchat savvy😏👌🏽

Jacob Batalon (@lifeisaloha) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

It was amazing to meet the kids today. They inspire us and their smiles are brighter than the sun☺️☺️ we love you❤️❤️❤️

Jacob Batalon (@lifeisaloha) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Thank you to our wonderful marvel team for making today possible. I’m glad we could share it together. I loved every minute ❤️

✌️ (@tomholland2013) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Kendisi gibi diğer kahraman rollerinde olan aktör arkadaşlarının da kahramanlıklarının sadece kamera karşısında olmadıklarının minik örnekleri; (Her ne kadar belli bir kesim için bu sadece şov amaçlı ziyaretler olarak düşünülse de, içlerinden gelip yapmadıkları sırf bu görüntüyü vermek için yaptıkları düşünülse de o çocuklar kadar, o insanlar kimse o anki kadar mutlu olamaz bu bir gerçek.)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir