Home Oyun Tracer Heroes of the Storm’da !
Tracer Heroes of the Storm’da !
0

Tracer Heroes of the Storm’da !

0

Overwatch’un tatlımı tatlı, hareketlimi hareketli Tracer’ı Overwatch’dan aldığı maaş yetmemiş gibi bir de Heroes of the Storm’a katılıyor!

Tracer ; mobil,hareketli oynak bir karakter.Canı ve defansı az fakat hasarı yüksek bir suikastçı.

Karakterin Q yeteneğinin adı ise ‘Blink‘. bir anda kısa mesafeleri hızlıca kat etmeyi sağlayan bu yetenek, karakteri hem mobil yapıyor hem de vurulması zor bir hedef haline getiriyor.

W yeteneğinin adı ‘Melee‘ . Yakın mesafede rakiplerinizin kafasına tabancalarınız ile vuruyorsunuz.

E yeteneğinin adı ‘Recal‘ ile belirli bir saniye önceki pozisyonuna dönebiliyorsunuz

Karakterimizin ‘Heroic‘ yeteneğinin adı ise ‘Pulse Bomb‘. Yüksek hasarlı bir bomba ve rakiplere yapışabiliyor. Fırlatıldıktan kısa bir süre sonra patlıyor ve rakiplere hasar veriyor. Tracer’ın ‘Heroic‘ yeteneği 10. seviyede özelleştirilebiliyor. Oyundaki diğer karakterlerin aksine Tracer maçlara bir ‘Heroic’ ile başlıyor. Daha sonra 10. seviyeye geldiğinde üç farklı yetenek üzerinden oyun tarzına göre tercih yapıp ‘Heroic’ini buna göre düzenleyebiliyor.  Tracer, tıpkı Overwatch’taki ultisinde olduğu gibi Heroes of the Storm’da da rakiplerine hasar verip ‘Heroic’ çubuğunu doldurmak zorunda.

Overwatch’ın, bütün Blizzard oyunları için hediye paketleri içeren Origins sürümü ile Tracer’a sahip olanların 19 Nisan 2016’da buluşacağı karaktere, bu sürüme sahip olmayan kullanıcılar ise ancak 26 Nisan’da erişebilecek.

Aşağıdan videoyu izleyerek daha net bir şekilde anlayabilirsiniz!

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir