Home Uncategorized TrackMania Turbo, VR desteği ile geliyor

TrackMania Turbo, VR desteği ile geliyor

0

Nadeo ve Ubisoft, TrackMania Turbo’nun Oculus Rift ve PlayStation VR için tam destek vereceğini açıkladı. Yapılan açıklamada oyunun VR dahil tüm sürümlerinin aynı olacağını belirten Ubisoft, 360 derece görüntünün çalışacağını da belirtti.

Ubisoft, TrackMania Turbo’yu Haziran ayı içerisinde duyurmuştu. Oyunun çıkışı 2015’in Kasım ayı olarak gösterilirken, geliştirici ekibe daha fazla zaman kazandırmak için 2016’ya ertelendi. Net bir tarih yok fakat 2016’nın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek gibi gözüküyor. Yarış oyunu olmasının yanı sıra çevrimdışı modda ekranı bölerek arkadaşlarınızla yarışma imkanı sunuyor. Sadece çevrimdışı mod değil, birden fazla mod mevcut. Yarış modunda, 4 farklı ortamda, ayrı ayrı imkanlarla yarışmaya olanak verirken Double Driver moduyla bir arabayı arkadaşınızla farklı kontrolcülerden kontrol edebiliyorsunuz. TrackMania Turbo, şu anda Steam’de ön siparişe özel indirimiyle 82,79 TL. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak ya da oyunu satın almak isterseniz Steam sayfasında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir