Home Uncategorized Türk Yapımı Traffic Smash İncelemesi!

Türk Yapımı Traffic Smash İncelemesi!

0

Selam gençler,bu yazımda sizlere Android telefonumun şarj dengesini alt üst eden Traffic Smash’ı takdim ediyorum.Oyun yüzde yüz Türk yapımıdır ve ciddi derecede bağımlılık yapan bir oyundur oyunu indirip oynamaya başladıktan sonra şarj cihazınız ile aranızda duygusal bir bağ oluşacağını garanti edebilirim elektrik faturası fazla gelirse şaşırmayın.

Yanlış anlamayın oyun öyle şarj düşmanı bir oyun değil sadece bağımlılık yaratıyor oyunda saatler geçirince doğal olarak şarj bitiyor.

Araba sürmenin keyfine varacağınız bu oyunda eski bir askerin trafik maceralarına tanık olacaksınız,havada ki ve karada ki arkadaşlarınızdan yardımlar alarak oyunu daha eğlenceli bir hale getireceksiniz.Klasik sonsuz yol oyunlarının aksine Traffic Smash’da virajlı yollar,hava durumu,sürüş esnasında toplanabilen bonuslar gibi öğelerle oyun eğlenceli hale getirilmiş.

Eğlenceli tarzı ve inanılmaz HD grafikleri ile bu oyun yüzünden telefonu elinizden düşürmeyeceksiniz.Oyunda arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz ve düzenlecek ödüllü yarışmalarda bilgisayar,tablet kazanma fırsatı elde edebilirsiniz! 

Tıkla Oyunu İndir 😉

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir