Home Oyun Türkiye’deki İlk Global Ölçekli Oyun Fuarı: Gaming İstanbul
0

Türkiye’deki İlk Global Ölçekli Oyun Fuarı: Gaming İstanbul

0

Yabancı topraklara bakıp keşke bizde de benzeri olsaydı diye imrendiğimiz E3, Gamescom ve Tokyo Game Show gibi oyun fuarlarının arasına yeni bir isim daha katılıyor. Hem de Türkiye’de…

Gaming İstanbul isimli fuar 4-7 Şubat tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ve 100.000 ziyaretçiyle katılımcıya kapılarını açacak.

GL events tarafından düzenlenen Gaming İstanbul’da hem dünyadan hem de Türkiye’den birçok oyun firması ve oyuncu bir araya gelecek. Türkiye’deki ilk global ölçekli dijital eğlence ve oyun fuarı olan Gaming İstanbul’da aynı zamanda oyunlarla ilgili birçok konferans ve seminer de düzenlenecek.

Gaming İstanbul direktörü Cevher Eryürek, bu heyecan verici konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı.

“GL events Exhibition olarak hedefimiz, bu köprüyü kıtaları, oyuncuları ve profesyonelleri buluşturan, uluslararası bir etkinlikle güçlendirmek. Gaming İstanbul yalnızca bir video oyunları fuarı değil. Bir dijital eğlence ve oyun fuarı. Usta, amatör, yeni ve eski her oyuncuya yer var. Sevdikleri bilgisayarlarının karşısında uzun saatler geçirenler, arada sırada konsollarının başına geçenler, akşamları dostlarıyla internette okey oynamayı sevenler, herkes bu fuarda kendisi için bir şeyler bulacak.”

-OyunGezer’den alıntıdır.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir