Home Oyun Türkiye’nin en havalı MMORPG oyunu geliyor!
Türkiye’nin en havalı MMORPG oyunu geliyor!
2

Türkiye’nin en havalı MMORPG oyunu geliyor!

2

Üstün grafikleriyle dikkat çeken MMORPG tarzı bir oyun olan Titan Siege Online oldukça iddialı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Türkçe dil desteği ile Türkiye’ye Consala Games tarafından getirilen oyun mekaniği ve grafikleri ile en kaliteli MMORPG oyunu olmayı hedefliyor.

204735_g6ncg1zwlj0anflxs01gojemi

Oyun bir açık dünya oynanışa sahip ve yer alan devasa haritalarda seyahat edebilmeniz için midilli ve ejdarha gibi uçan binekler oyuna eklenmiş. Benzer oyunlarına göre Titan Siege Online’da 5 ayrı karakter sınıfı bulunuyor.Oyunda 3.000 savaşçının aynı anda katılabileceği kale savaşları yapılabilecek ayrıca bu savaşlara savaşçınızın yanı sıra büyük yay, mamut, koç başı, büyük yay ve devasa akrep gibi araçları ve silahları savaşa dahil edebileceksiniz.

Oyunda farklı klanların birlik olup düşman gemilerini ve kalelerini topa tutacağı savaşlarda olacak. Gemilerde 5 kişilik mürettebat gerekecek. Bir tanesi kaptan olup gemiyi yönledirecek geriye kalan dört kişi ise topları kontrol edecek.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Comment(2)

  1. Neden bu kadar boş yazı paylaşıyosunuz. Tüm yazılarınız 2 paragraf yaklaşık 10 cüme 15 cümle falan biraz kalite elde etmek istiyorsanız, detaylara, yorumlara ve incelemelere ihtiyacınız olacak. Şahsen facebookta bişey paylaştığınızı görünce başlığı aratıp farklı sitelerdeki içerikleri okuyorum.

    1. Selam Ahmet, bu yazı tarafımızca yazılmış bir yazı değildir reklam amaçlı gönderilen bir makaledir. 10-15 cümleden fazla bir şey yazılmıyor demek ki bazı haberlerde. Yazar arkadaşlarım ve ben haberlerimizi yurt dışı kaynaklarından çevirip kendimiz yorumluyoruz ayrıca yayınlamadan öncede haberler editörler tarafından kontrol ediliyor. Saygılarımla :))

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir