Home İlginç haberler Twitch yayınında sarhoş olup striptiz yaptı
Twitch yayınında sarhoş olup striptiz yaptı
0

Twitch yayınında sarhoş olup striptiz yaptı

0

Bundan belli bir zaman önce hatırlarsınız ki LegendaryLea isimli twitch yayıncısı (kendileri bağyan oluvermekte) da sarhoşluğunun da etkisiyle cinsel organı “kazara” kameralara takılmıştı. Bayağı sükse yapan bu haber sonrası banlanan ama daha sonra aynı mecraya geri dönen Lea artık “böyle şeyler” yapmamaya söz vermiş de olabilir. Kim bilir joağnım?)

Ama tabi olay tek kişi ve tek bir örnekle bitecek kadar masumane değil ne yazık ki. Türkiye de (isim vermeyeyim, bir cosplayer sarhoş olup sağı solu devirmiş, daha sonra “kaset”leri dahi çıkmış ve ortadan kaybolmuştu gibi) dahil birçok ülkede bu modern dünyamıza yeni bir iş kolu olmuş olan “Yayıncılık” sektöründe kolay para kazanmak isteyen çok ama çok büyük çoğunlunun kadın yayıncı olduğu bu tür olaylar ne yazık ki var ve günden güne artıyor. Peki neden?

Çünkü insanlar veya bu fikre kapılıp böyle şeyler yapan kadın yayıncılar diyeyim oynadıkları oyundan ziyade, bu mecraları izleyen kitlelerin cinsel duygularını dürterek kısa süre para, ün, şöhret kazanmak istiyor. Tabi az biraz sağını solunu açıp, vücudunu kameralara sergileyince izleyici kitlesi de bir “hasiktir süper lağğnn oooğğğğhh” gibi replikler için de buluyor kendini ve daha fazla görmek içni para bağışlıyor, subscribe oluyor vesaire vesaire ve bu döngü devam ediyor. Kısa tabirle meme açıldıkça para geliyor para geldikçe daha neler neler açılıyor…

Ama burada tek suçlu yok, iki suçlu dahi yok. Tüm dünya burada suçlu olan. Burada suçlu onları bunu yapmaya zorlayan, onları buna iten sistem asıl suçlu lütfen bunu unutmayın. -Tabii masumlar demiyorum hojam, onlar uyanık heh heh”

Gel gelelim bu hanım kızımıza. (Daha fazla içerik aşağıda) -Kedi gibi maşallah hrrr, ehe eh-

 

gamamama

 

Olayın özeti niteliğindeki bu fotoğraf son günlerde konuşulan konular arasında. Ve yeiği tek ceza Twitch’te 24 saatlik ban. Teşekkürler prim, teşekkürler dünya, teşekkürler yeşil benjamin!..

 

618082

 

<3

A photo posted by Courtney Babe (@courtbabe3012) on

Courtney Babe isimli bu hanım kızımız sarhoş olup bunu yaptığı için çok üzgün ( sad face ) ve bunun hayatının utanç verici bir anı olarak kalacağını söylemiş. Kendisinin twitch adresi ise courtbabe. Şu anda hissediyorum dünya, follower ı arttı bir daha yayın yapınca eski izleyicisi 1 se şu an 1000 oldu, mmmh evet o da bunu istiyordu veee evet. Aldı. Tebrikler.

Şöylemesine gif i ve minik videosu bulunan linki de böyle paylaşıyorum, ne diyim buyrun mu diyim, alın izleyin mi diyim şu an bu haberi okuyan pislikler. Alın nalet ossun, eller aşağı, peçeteler gelmeye başladı hissediyorum pü ne yapmasınlar sizi…

 

assa

Videoya 5.33 ten itibaren başlayın, sizi ilgilendiren ksıım oradan başlıyor, haydi sağlıcakla.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir