Home Teknoloji Haberleri Twitter, Facebook ve YouTube yavaşlatıldı!
Twitter, Facebook ve YouTube yavaşlatıldı!

Twitter, Facebook ve YouTube yavaşlatıldı!

0

25 Ağustos gece saatlerinde internetin yavaşlamasıyla birlikte, Facebook, Twitter, Youtube gibi sunucuları yurtdışında bulunan internet sitelerine erişim oldukça yavaşladı. Türk Telekom yetkilileri konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken, geçmişte buna benze yaşanan durumlar akıllara geldi.

Daha önceleride buna benzer durumlar yaşanmış, yetkililer yurtdışı çıkışlarında sorun olduğunu belirtmişlerdi. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini telefonlara yetişemez duruma geldi ve yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra müşteri temsilcilerine ulaşılabiliyor.

official-facebook-logo-slide

İnternet neden yavaşladı sorusuna resmi makamlardan henüz bir açıklama gelmedi.

Facebook ne zaman açılacak. Facebook’a giremiyorum. Facebook neden Açılmıyor, Facebook Neden Yavaşladı. Facebook’a neden girilmiyor gibi soruların cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Daha önce yaşanan terör saldırılarında benzer durumlar yaşanmış ve sosyal medya sitelerine ulaşılamamıştı. Sosyal medya’nın ve internetin ne zaman normale döneceği konusunda ise şuan için resmi bir bilgi bulunmamaktadır.

Türkiye’de İnternet neden yavaşladı; niye yavaşladı 25 Ağustos 2016 internet neden bu kadar yavaş, interneti hızlandırmak için neler yapılabilir işte merak ettikleriniz…

Facebook giriş problemi yaşanıyor. Kullanıcılar zaman tünelinde yeni haberleri yüklemede sıkıntılar yaşıyorlar.

Şu an BTK’nın resmi bir açıklaması bulunmuyor. Yani şu an bir engelleme söz konusu değil. Ancak herkes bilgi almak için sosyal medyayı kullanmak istediğinden ani yoğunluğun böyle bir giriş problemine sebep olabileceği konuşuluyor.

Siz de internetin yavaş olduğu ve faebook’un açılmadığı hakkında yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Facebook neden yavaş, İnternet yavaşladı, Twitter yavaşladı

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir