Home Uncategorized Uzaylı saldırısında sokağınız nasıl görünecek?
Uzaylı saldırısında sokağınız nasıl görünecek?

Uzaylı saldırısında sokağınız nasıl görünecek?

0
1996 yapımı Indepence Day filminde uzaylılar 3 Temmuz’da Dünya’yı istila etmeye başlamış ve dev uzay gemileriyle New York, Los Angeles, Londra, Washington, Paris, Moskova gibi şehirleri ele geçirmeye başlamışlardı. Ancak uzaylıların istilaları fazla uzun sürmemiş 4 Temmuz günü Amerikan Bağımsızlık Günü’nde kahraman amerikalılar tarafından geri püskürtülmüşlerdi. Teşekkürler yenilmez Amerikan ordusu :p
İlk filmin çıkış tarihi üzerinden 20 yıl geçti ancak uzaylılar hala pes etmedi ve ikinci bir hamle yaparak Independence Day: Resurgence filmi ile gezegenimizi yeniden istila etmeye geliyor. Küresel çaptaki uzaylı istilasına karşı koymak için Dünya ülkeleri güçlerini birleştiriyor ve geniş çaplı bir koruma planı hazırlıyorlar.
20th Century Fox, saldırıyı olduğu yerden görmek isteyenler ve sokağının bu saldırıda nasıl olacağını öğrenmek isteyenler için Independence Day My Street isimli internet sitesini hazırladı. Bu sitede konum bilgilerinizi girerek istilaya uğrayan sokağınızı hazırlanan simülasyon deneyimi ile 360 derece görebilirsiniz.
Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir