Home E-Spor Vadi’nin Yeni Şampiyonu Artık Bizlerle
Vadi’nin Yeni Şampiyonu Artık Bizlerle
0

Vadi’nin Yeni Şampiyonu Artık Bizlerle

0

-Bir LoL haberine daha oj geldiniz efenim!-

Yayımlanan videolarından sonra sağda solda her yerde ne olabileceği, nasıl bir şeye benzeyebileceği tartışılan League of Legends’ın yeni şampiyonu vadiye adımını attı. İlk bakışta çizgiroman alemini seven, takip edenlerin aklına ilk gelen “Bu Thanos değil mi abi? Oyunda ne işi var?” tarzı yorumları, soruları akıllarında belirecektir. (Keza bana olduğu gibi)

Infinity War filmiyle bizlere gözükecek olan süper kötü karakterimiz Thanos’a benzemesinin bir sebebi de, kaç yıldır ufak ufak gözüküp heyecanlanan kitleler, bu aralar çok revaçta olan süper kahraman filmlerinin kitle üzerindeki etkileri ve tabii bu heyecana ortak olmak isteyen elinde genelde genç bir kitlesi olan bir oyun şirketi deyince pek de olasılıksızmış gibi gelmiyor aslında. (Üh cümleyi ben bile unuttum ^^)

Aurelion Sol: Yıldızların Hâkimi adlı şampiyon (Bu ağbimiz Kamerun milli takımının müdavimi mi aceba?) fragmandan gördüğümüz kadarıyla baya güçlü bir varlık.“Kimileri saklanır, kimileri merhamet diler” gibi cümleler kuran, tek eli ile yıldızları söndüren bu varlığın vadide nasıl karşılanacağını merakla bekliyorum.

Daha henüz şampiyonun yetenekleri ve rolü belli değil ve çeşitli tahminler mevcut. Bizden de size bir soru gelsin madem; sizce hangi rolde oynanır? En iyisi mi önce bir videosuna göz atın siz.

Aurelion Sol’a GÖZ ATMAK İÇİN BURAYA TIHLA!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir