Home Marvel Ve Stan Lee Captain America: Civil War’daki Tarafını Açıkladı!
Ve Stan Lee Captain America: Civil War’daki Tarafını Açıkladı!
1

Ve Stan Lee Captain America: Civil War’daki Tarafını Açıkladı!

1

(Şimdi burada kısa bir Stan Lee özeti mi geçmem gerekiyor? Hadi ama abicim Stan’i de tanımıyorlarsa biz kime haber yapıyoruz ki? Ama yani adam Marvel’ı kurucularından, tüm bu işlerin başı denebilecek biri, e detaydan çok bunu da bilmiyorsa biz kalıp gidelim. E hadi madem bize müsaade.)

(A, ohh… Merhaba sevgili okur, heh heh. Bir şey duymamışsındır umuyorum-okumamışsındır- Yani tabi okusan ne olacak haber okumaya geldin sonuçta, öyle gıybet falan yok burada alınma hiç. Yani niye alınasın ki zaten gıybet de neymiş, kim kim ki kimin gıybetini ne edebilsin yani? Eyy okur sorarım sana!? Dilersen haber geçelim, biliyorsun seni çok seviyorum ve seni evet, vee seni de adamım, ve hanımefendi özellikle sizi, muah, evet sen, sen ve sen de! Hepiniz cağnımsınız(!) )

 

 

Evvet sevgili Teknoyun severler Habere başlıyoruz!

6 Mayıs’ta çizgiroman dünyasını kasıp kavuran sayının ve tabii aynı zamanda buraları sırf filmlerinden takip edenlerin dahi merakla beklediği İç Savaş -Civil War- filmine sayılı günler kaldı. (Alkış!)

İç Savaş diyorum çünkü sevgili, yetkili mecraların bu filme “Kahramanların Savaşı” gibi saçma, reklam olsun diye isim vermelerini kabullenemiyorum. (Çoh saçma yauv.)

Ve Kaptan Amerika: İç Savaş filmindeki tarafları da gerek internet, gerek farklı yer GEREKSE BURADAN okuyup gördünüz. Ve Stan Lee’ye de filmin dünya çaplı galasında yöneltilen “siz hangi tarafı destekliyorsunuz?” sorusu da yanıt buldu. Ve de gayet açık ve net bir açıklamasıyla birlikte.

 

 

Stan: “Tabii ki Captain America!”

Neden bu tarafı seçtiği sorulduğunda ise; “Çünkü Chris Evans, Robert Downey, Jr.’dan daha uzun. Bence bir neden gerekiyorsa bu iyi bir neden! Aslında pek de umurumda değil, ikisini de çok seviyorum. İkisi de ekranda çok güzel duracak. Seyirci için ise karar vermek epey zor olacak.”

Bakalım etraftan şu sıralarda gelen onlarca spoiler içerikli filmden kesitler, yorumlar ve kısa kısa da olsa sızdırılan içeriklerle zorlu günler bizi bekliyor olacak. Çünkü hatrı sayılır bir topluluk filmi izlemiş oldu ve daha tabir-i caizse 3 haftalık bir süre var önümüzde. Bu zorla yolda hepimize şans diliyorum, en zararsız şekilde atlatmamız dileklerimle, esen kalın efenim!

Comment(1)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir