Home Oyun Watch_Dogs 2 geliyor mu?
Watch_Dogs 2 geliyor mu?
0

Watch_Dogs 2 geliyor mu?

0

İlk oyununun çıkmasının ardından epey bir eleştiri alan ancak buna rağmen satışları ile Ubisoft’un yüzünü güldüren Watch_Dogs’un şimdilerde devam oyunu gündeme gelmekte. Watch_Dogs oynanış videolarında ve tanıtım videolarında gözüken kalite ile çıkış yaptığı zaman ki kalite farkından dolayı çok küfür yemişti. Oyunun grafiklerini kıstıktan sonra satışa sunan Ubisoft büyük bir kitlenin nefretini kazanmıştı. Şimdi ise oyuncular geliştiricinin eleştirilerden bir ders çıkarttığına dair umut besliyor ve ikinci oyun için heyecanlanmaya başlıyorlar. Bu sefer ilk oyundan çok daha iyi bir oyun bekleniyor.

maxresdefault

Gözleri E3 2016 etkinliğine döndürdük!

Ubisoft’un açıklamalarına göre E3 2016 etkinliğinde Watch_Dogs 2 yapımına yer verecek. Her zaman olduğu gibi bir konferansa sırasında oyununu duyuran firmanın  bu sene yeni oyununu duyuracağı iddiaları gündemde.

Satışları ile Rekor Kırması Bekleniyor

Şu anda yapımcıların yapmış olduğu açıklamaya göre yeni Watch Dogs oyunu, rekor bir satış ile yüzleri güldürecek. Zira Ubisoft’un en hızlı satın oyunu olması beklenen ikinci yapımın milyonlarca adet satacağı ve yeni bir rekoru firmaya kazandıracağı ön görülüyor. Tabi bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görmek için önümüzde daha uzun bir süre bulunuyor.

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir