Home Teknoloji Haberleri Windows 10’un bedava güncellemeleri bitti!
Windows 10’un bedava güncellemeleri bitti!

Windows 10’un bedava güncellemeleri bitti!

0

Geçtiğimiz sene tanıştığımız Windows 10, çıktığı günden bugüne kadar bizlere ücretsiz geçiş fırsatı tanıyordu. Ancak artık eski sürümlerinizi Windows 10’a ücretsiz yükseltme şansınızı kaybettiniz.

8-Start1

Temmuz 2015’te hayatımıza giren Windows 10’da yer alan birçok yenilikle beraber eski Windows kullanıcıları için ücretsiz sunulmuştu. Bir yıl boyunca Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları ücretsiz bir şekilde sistemlerini Windows 10’a yükseltme imkanına sahipti. Ancak 29 Temmuz itibariyle bu süre doldu ve ücretsiz geçişlere son verildi.

Bugünden itibaren Microsoft’un satış sayfalarına düşen Windows 10’u kullanmak isterseniz farklı sürümden birini satın almanız gerekecek. Windows 10 PRO sürümünü kullanmak istiyorsanız 729.99 TL ödemeniz gerekecek. Eğer Windows 10 EV sürümünü almak istiyorsanız ise 429.99 TL ödemek zorundasınız.

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir