Home Oyun Wolfenstein’ın devam oyunu yolda!
0

Wolfenstein’ın devam oyunu yolda!

0

Geçtiğimiz yılın yaz aylarında çıkışını yapan Wolfenstein: The New Order çıktığı döneme damgasını vurmuştu. Eurogamer cephesinden gelen yeni bilgilere göre bu başarılı oyunun, yeni bir oyunu yolda.Nasıl mı biliyoruz? Çünkü Wolfenstein: The New Order’ın ses sanatçılarından olan Alicja Bachleda-Curuś verdiği bir röportajda bu yeni oyundan bahsetti.

wolfenstein-the-new-order_633630

TVN isimli bir TV kanalında röportaj veren Alicja Bachleda-Curuś, “Bir video oyunu üzerinde çalışıyorum. Bu video oyununun bir önceki sürümünde de ben yer almıştım. Şimdi ise ikincisini yapıyoruz ve bu geliştirilme süreci daha 2 sene sürecek gibi. Bu oyunu ben çocukken de oynuyordum. Özellikle Hitler’i öldürdüğümüz sahnelerde oldukça heyecanlanıyordum.” şeklinde cümleler kurdu. Sanıyorum ki bu cümlelerden hangi oyunun çıktığını hepimiz biliyoruz. Bundan 2 sene sonra karşımıza ya tamamen yeni bir Wolfenstein çıkacak ya da Wolfenstein: The New Order’ın devam oyununu göreceğiz.

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir