Home Marvel X-Men: The Animated Series’e “Honest Trailer”
X-Men: The Animated Series’e “Honest Trailer”
0

X-Men: The Animated Series’e “Honest Trailer”

0

Selamlar millet! Uuzun mu uzun, rötarlı mı rötarlı zamanların ardından yeniden içinizi ısıtacak, sizi içten duygularla gülümsetecek, anılarınızı önünüze sürecek bir haberle karşınızdayım.

-Dınını nııııı nı nıııın! Dını nını nııııı nınııııın!!-

Belki çıkaranınız olmuştur buradan da güzelim “X-Men Animated Series” jenereğini… Efenim siz de en az benim kadar biliyor ve bir o kadar da özlüyorsunuzdur(tabii çizgi film izlemeyi seven biri olarak büyümüşsen şu an monitör karşısında “ne saçmalıyor lan bu?” diyen arkadaş)

xmen-92

 

Ya size, en güzel zamanlarımızın – hemen her bakımdan, şimdi burada açmıyorum efem- genelinin 90 yapımı mükemmel şeylere bağlı olduğunu söylesem? Böyle en efsanevi, mikemmel eğlenceli ve kalitede tavan yapmış zamanlarımızın sorumlusu 90 lar desem? (Tamam lan dövmeyin 90’ı rahat bırakın. Sorumlusu derken övüyorduk şurada… -Ehhem- Nerede kalmıştım?)

90’ların efsanevi çizgi filmlerinden biri olan X-Men için “Screen Junkies” isimli Youtube kanalından her şeye yaptıkları gibi bu kült yapıma “Honest Trailer” geldi.

Nedir bu “Honest Trailer”?

Kısaca; sözlerini, düşüncelerini esirgemeden konu aldıkları yapımı evire çevire eleştirip-övüp benzetmelerle yerin dibine dokup-en yükseklere çıakrtıp ortaya içimizden biri haline getirmek o yapımı. Adı üstünde “Honest” DÜRÜSTLÜK ÖN PLANDA HOJAM!

Çok konuştum videoyu izlememezlik falan yaparsınız şimdi (Hadi hadiii. Özellikle sen, şu an eli çenesinden sıkılmış biçimde oturan sana diyorum! Gözüm üstünde tihayli ol.) Sizi trailer ile baş başa bırakayım. İyi günler efenim!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir