Home Uncategorized XBox Music Yerine Groove Music !

XBox Music Yerine Groove Music !

0

Xbox Music yerin Microsoft ‘un yeni müzik hizmeti Groove Music Windows 10 ile beraber kullanıma sunulacak.

 

Windows 10 işletim sisteminin çıkışına az bir süre kala Microsoft ‘un 29 Temmuz ‘da dağıtıma sunacak olan yeni işletim sistemi yazılımsal ve uygulama kısmında bazı yeniliklere yer verecek. Bunlardan biri olan Xbox Music yerine gelen Groove Music olacak.

Groove Music Ağustos ayının başlangıcında Windows 10 işletim sisteminin bir parçası haline gelecek. Groove Music sadelik ve kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor. İçerisinde 40 milyonu aşkın şarkı yer alıyor.

Music

 

Groove Music şarkıların yanı sıra içerisinde film ve dizi hizmeti de sunacak. Bu hizmet, Windows Phone işletim sistemi ile çalışan cihazlar ile senkronize olabiliyor. Bu sayede bilgisayar üzerinde başlatılan  herhangi bir içerik telefon veya tabletinizin de devam edecek. OneDrive bulut hizmeti ile senkronize olabilecek.

İçerisinde abonelik sistemi bulunan Groove Music, özel aboneli fiyatları aylık 9,99$ , yıllık ise 99$ olarak sunuyor. Windows 10 sonrası diğer cihazlar içinde yayınlanacak. (Android, İOS, Xbox vs.) Eğer Xbox Music aboneliğiniz varsa Groove Music ‘ten yararlanmaya devam edebileceksiniz.

Screenshot.305206.1000001

 

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir