Home Oyun Yerli oyun geliştiricilerinden: Speed of Race!
0

Yerli oyun geliştiricilerinden: Speed of Race!

0

Eylül 2015’de Labyrinth Simulator isimli oyunuyla adını duyuran Phoenix Game and Publisher Studio‘dan yeni oyun.

Açık dünyada geçen bir yarış oyunu olan Speed of Race oyununda,oyuncu sadece yarışa odaklı değil eğlenceli modlara ve haritadaki polislere karşı da oynayacak.Oyun içerisinde oyuncular için bir çok farklı eğlence bulunacağınıda geliştirici ekip bizlerle paylaştı.İsterseniz aracınızı alın ve yarışlara katılın istersenizde Phoenix şehri içerisinde serbestce dolaşıp manzaraları seyredebilirsiniz.

YrG4P6

Oyun içerisinde yarışlar ile para kazanıp arabanızı modifiye edebilirsiniz.Sonrasında ise araç ile pistlerde ve parkurlarda tozu dumana katabilirsiniz.Simulasyon severleri ve yarış oyunu severleri bir araya getirmeyi amaçlayan ekip oyunculara sadece yarışın demiyor hem yarışıp hem eğlenmesini istiyor ve bunun içinde ekip gece gündüz çalışmalara devam ediyor.

Oyun şuanda Steam Greenlight‘da bizlerin oylarını bekliyor.Oyun için oy kullanmak isterseniz bu yazıya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca oyunun Facebook sayfasından gelişmeleri takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/phoenixgamestudiocom

Kerem Anıl Şengöl TeknOyun'un, Anıl Medya'nın, YT Magazin'in kurucusu ve yöneticisi falan filan ne yazılır daha bilemedim. Sosyal medya hesaplarım aşağıda bunuda yazıyım bari.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir