Dwayne Johnson, Filminin Çekimlerinde Porsche Taycan’a Sığamadı

Instagram hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Dwayne Johnson, yeni filmi Red Notice’ın çekimleri sırasında Porsche Taycan’a sığamadığını açıkladı.

Çekimler yine de Johnson’ı Porsche Taycan’a sığdırarak tamamlanabilmiş. Dwayne “The Rock” Johnson, heybetli görüntüsü ve usta oyunculuğuyla aksiyon filmleri denildiğinde akla ilk gelen isimler arasında yer alıyor. Ancak görünüşe göre The Rock’ın bu heybeti, bazen problem oluyor.

48 yaşındaki Dwayne Johnson, şu sıralar Gal Gadot ile başrolünü paylaştığı filmin Netflix’in en büyük bütçeli filmi olacak Red Notice’ın çekimleri ile meşgul. 1,96 metre boy, 118 kilogram ağırlığa sahip olan oyuncu filmde bir kovalamaca sahnesi için Porsche’un ilk elektrikli modeli olan Porsche Taycan’a binmeye çalışmış, The Rock söz konusu sahnenin çekimleri sırasında epey zorlanmış.

Dwayne Johnson, zaten içine sığamadığı Porsche Taycan’a bir şekilde birden fazla kez girerek sahneyi çekmek zorunda kaldı. Başarılı bir şekilde çekilebilmiş.

Sette kullanılmak üzere getirtilen Porsche Taycan’a sığmayan aktör, yapımcıları ile arasında geçen diyaloğu da aynı gönderide paylaşmış. 196 cm boyunda olan Johnson, daha önce de bir LaFerrari’nin içerisine sığmamıştı.